Kontakt oss

Send oss gjerne en henvendelse ved å fylle ut skjemaet under.

Ønsker du å kontakte en av våre ansatte finner du oversikt over telefonnummer og epostadresser lengre nede på siden.

Adresse
Stiftelsen Industrilaboratoriet
Thormøhlensgate 55
5006 BERGEN

E-post:   post@ilab.no
Tlf:         +47 55 58 47 38
Vakttlf:  +47 55 58 47 30

Reidar Handegård

Daglig leder

+47 901 47 138

reidar.handegaard@ilab.no

Linda Andersen

Leder FoU avdeling

+47 928 82 585

linda.andersen@ilab.no

Christine Hunskår

Leder forsøksfiskproduksjon

+47 924 66 173

christine.hunskar@ilab.no

Bård Lindvik

Leder teknisk avdeling

+47 970 85 259

bard.lindvik@ilab.no

Mark Powell

Leder Marineholmen RASLab

+47 982 94 087

mark.powell@ilab.no

Jan Ove Wedaa

Leder forsøksavdeling

+47 992 72 606

jan.wedaa@ilab.no

Steffen H. Blindheim

Fiskehelsebiolog

+47 980 04 668

steffen.blindheim@ilab.no

Susanne Håvardstun Eide

Forsøkskoordinator

+47 913 14 249

susanne.h.eide@ilab.no

Anders Berge Magnussen

Produksjonskoordinator

+47 909 30 141

anders.magnussen@ilab.no

Irene Roalkvam

Forsøkskoordinator Marineholmen RASLab

+47 455 01 557

irene.roalkvam@ilab.no

Anne Sverdrup

Seniorrådgiver

+47 922 20 071

anne.sverdrup@ilab.no

Theresa Tveiten

KHMS-koordinator

+47 916 42 416

theresa.tveiten@ilab.no

Fredrik André Landro

Driftsansvarlig teknisk avdeling

+47 936 55 582

fredrik.landro@ilab.no

Øyvind Breivik

Driftsansvarlig sone gul

+47 992 70 494

oyvind.breivik@ilab.no

Cecilie Rønning Dalby

Regnskapsmedarbeider

+47 976 48 127

cecilie.dalby@ilab.no

Øyvind Matre

Driftsansvarlig sone blå

+47 917 67 351

oyvind.matre@ilab.no

Kristoffer Nordbø

Driftsansvarlig sone rød

+47 959 62 344

kristoffer.nordbo@ilab.no

Markus Sjøstrand

Driftsansvarlig sone grønn

+47 469 64 677

markus.sjostrand@ilab.no

Jørn Jiri Solheim

Avdelingsingeniør

+47 951 29 370

jorn.solheim@ilab.no

Kim Øvrebø

Driftsansvarlig teknisk avdeling

+47 920 59 123

kim.ovrebo@ilab.no

Fredrik Colin Eiffe

Driftsansvarlig RAS-operatør

+47 468 04 045

fredrik.eiffe@ilab.no

Melanie Andrews

Forsøksansvarlig

+47 404 51 064

melanie.andrews@ilab.no

Kokob Tsehaye Habtemariam

Røkter

+47 973 71 836

kokob.tsehaye@ilab.no

Andreas Teigland Nilsen

RAS-operatør

+47 480 52 164

andreas.nilsen@ilab.no

Mai-Linn Jæger Aga

Driftstekniker

+47 907 61 616

mai-linn.aga@ilab.no

Anders Borgen Brekke

Driftstekniker

+47 954 72 933

anders.brekke@ilab.no

Connie Macuto

Røkter

+47 983 68 007

connie.macuto@ilab.no

Joakim Eoinn Dowling Algrøy

Lærling

+47 903 62 151

joakim.algroey@ilab.no

Dennis Ersdal Bjørheim

Lærling

+47 401 65 240

dennis.bjorheim@ilab.no

Sondre Midtbø

Røkter

+47 910 04 810

sondre.midtbo@ilab.no

Roger Nathaniel Reinton Svellingen

Lærling

+47 908 04 307

roger.svellingen@ilab.no

Lars Eirik Vevatne

Lærling

+47 951 68 063

lars.vevatne@ilab.no

Styret

Styret til ILAB består av 6 personer, hvorav 3 oppnevnes av Det Kongelige Kunnskapsdepartementet v/ Universitetet i Bergen (UiB) og 3 av Marineholmen Forskningspark AS (MFP). Oppnevnelse av et styremedlem gjelder i 2 år, og sammensetningen av styret vurderes årlig.

Carl-Erik Arnesen

Styreleder (oppnevnt av MFP)

carl.erik.arnesen@stim.no

+47 958 26 782

  • Utviklingsdirektør, CBDO – STIM AS
  • Styreleder i Stiftelsen Industrilaboratoriet f.o.m. 23.9.2021
  • Oppnevnt første gang 1.1.2017

Aurora Brønstad

Styrets nestleder (oppnevnt av UiB)

aurora.bronstad@uib.no

+47 909 58 067

  • Veterinær ved Dyreavdelingen – Universitetet i Bergen
  • Styrets nestleder f.o.m. 16.2.2012
  • Oppnevnt første gang 24.6.2010

Hans Kleivdal

Styremedlem (oppnevnt av UiB)

hakl@norceresearch.no

+47 986 40 351

  • Assisterende konserndirektør, forretningsutvikler Klima og miljø – NORCE
  • Oppnevnt første gang 1.1.2021
Meny